Vánoce asi každému přinesly mnoho krásných dárků, které si přál. Já jsem zatoužila po kvalitní kosmetice. To je, myslím, věc, do které se vyplatí investovat. Mé přání bylo vyslyšeno a mně se doma sešla skupinka velice příjemných a účinných kosmetických výrobků.

Estée Lauder – Advanced Night Repair Sérum

Po séru jsem toužila už léta. Něco co mou pleť zvláční po čištění a připraví na hydratační krém. Toto sérum se perfektně vstřebává a zanechává pleť hladkou a zklidněnou. Jsem s ním nadmíru spokojená, jen je mi líto, že ho tam je tak málo.

Odkaz zde.

 

 

 

Estée Lauder – Pure color Love (450)

Osobně se nijak moc nemaluji. Většinou na to nemám nervy a stejně 90% svého času trávím ve škole, kde moc prostoru na kreativitu není. Ale co mi dokáže vždy zvednout náladu, je dobrá rtěnka. Jsem spíše zastánce výraznějších barev a to tato od Estée Lauder rozhodně je. Není sice matná, ale zato má velice sytou barvu, která drží celý den.

Odkaz zde.

Zoella Beauty – Wondrous Whip

Zoella je mou velice oblíbenou youtuberkou. Vždy jsem zatlačovala slzu, když vydávala nějaké nové produkty, které se tu nedaly sehnat. Ale co se nestalo? K Vánocům jsem dostala od kamarádky krém a mléko do koupele. A musím říct, že jsem naprosto unešena. Krém se bleskurychle vstřebává a pleť je po něm neuvěřitelně heboučká. Nově ho můžete koupit v sítích Marionnaud.

Odkaz zde.

EOS – Pumpkin spice

Na EOSech ujíždím už čtvrtým rokem. Nedám na ně dopustit. Ten kdo je zná, mi určitě dá za pravdu, že jejich příchuti jsou dokonalé a složení jednoduše nepřekonatelné. Tato příchuť byla pravděpodobně vánoční limitkou, ale myslím, že se dá ještě sehnat. Pokud ano, tak rychle pro ni! Je to jako mít na rtech vánoční cukroví.

Odkaz zde.

Estée Lauder – Perfectly clean multi-action

A nakonec něco, co každý potřebuje. Obyčejný odličovač. Ano, je to pouhé tonikum, ale zato dělá svojí práci tak, jak má. Nedráždí pokožku (jako některé drastičtější odličovače proti nedokonalostem), ale na druhou stranu ji důkladně vyčistí.

Odkaz zde.

Celkem
6
Sdílení

Napsat komentář