Kdo mě zná ví, že z celého srdce miluji oslavy. Ale co miluji ještě víc je to, když je můžu uspořádat a potěšit tak mé úplně nejbližší… rodiče, sestru, babičky.

Nádhernou příležitostí pro to je Den matek. Den, kdy se oficiálně vyjadřuje láska a vděk našim úžasným maminkám. Láska by se sice měla šířit každý den, ale je hezké jim vytyčit den, který budou mít prostě  jen pro sebe.

Moje maminka je pro mě opravdu vším. Je rádkyní, kamarádkou, psycholožkou, fotografkou, oporou a mnoho dalšího. Ale hlavně je mou velikou inspirací. Svojí duševní sílou, odhodláním, pokorou, dobrotou a obětavostí pro ty, které miluje.

Je úžasné, když víte, že tu VŽDY  bude pro vás a neexistuje nic, čím byste jí mohli zklamat. Mezi matkou a dcerou je vždy velmi silné pouto porozumění. A teď, když jsem trochu dospěla, je velmi osvobozující mít někoho, kdo si prošel stejnými situacemi jako já, řešil podobné problémy a už vám, jak se říká, prosekal cestu.
Kdybych měla vracet a splácet vše co pro mě kdy udělala, tak bych se toho snad ani nedožila. A ani bych nemusela. Krásné na tom všem je, že ona za to nic nechce, protože to dělá z lásky.

Proto dneska nezapomeňte na svoje maminky a udělejte jím něčím radost. Nemusí to být nic hmotného, vždyť o tom to není. Jde o to si vzpomenout a poděkovat jí za vše, co pro vás kdy udělala…. a že to ho bylo ♡

 

Celkem
9
Sdílení

Napsat komentář